Gratisversand ab 300,00 zł
Sicher einkaufen
Idosell security badge

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Brazilian Unterhose

( Anzahl der Produkte: 7 )

Brazyliany duże rozmiary XXL

Kobieca bielizna niejedno ma imię. Na rynku znaleźć można szereg modeli majtek, które różnią się od siebie nie tylko budową, ale przede wszystkim wygodą czy dopasowaniem do dolnych części garderoby takich jak spodnie, czy sukienka. W dzisiejszym artykule weźmiemy pod lupę brazyliany plus size, czyli jedne z najbardziej wygodnych majtek. Zapraszamy do lektury.

Brazyliany XXL, czyli między stringami a figami

Bez wątpienia pozostaje fakt, że najbardziej skąpy rodzaj bielizny stanowią stringi. Oprócz tego, że podobają się płci przeciwnej, to eksponują kobiece wdzięki oraz nie znakomicie współgrają z obcisłą spódnicą czy spodniami z materiału. Niestety każdy medal ma dwie strony i o ile trudno odmówić stringom tego, że są seksowne, o tyle wiele kobiet narzeka na komfort ich noszenia. Na szczęście projektanci damskiej bielizny nie śpią i wynaleźli doskonały środek pomiędzy klasycznymi majtkami a właśnie stringami. To brazyliany duże rozmiary.

Wygoda i komfort, czyli brazyliany plus size

Brazyliany XXL to bez wątpienia komfort i wygoda, połączone z delikatną nutą pikanterii. Według wielu osób stanowią po prostu kategorię bardziej zabudowanych stringów. Brazyliany duże rozmiary nadal odsłaniają sporą część pośladków, ale w sposób bardziej ponętny niż stringi, które eksponuje je prawie w stu procentach. Taki zabieg może nie tylko pobudzić wyobraźnie, ale do granic rozpalić męskie zmysły. Dodatkowo brazyliany plus size są narzędziem dla kobiet, które nie chcą lub nie mogą chodzić w stringach, ale nadal chcą wyglądać kobieco i seksownie.

Brazyliany duże rozmiary, czyli zdrowa alternatywa

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że brazyliany plus size w przeciwieństwie do stringów nie są negowane przez lekarzy. Większość ginekologów zgodnie twierdzi, że stringi ze względu na swoją budowę, mogą podrażniać okolice intymne i sprzyjać rozwojowi bakterii. Wybierając brazyliany duże rozmiary, nie musisz obawiać się tego typu sytuacji. Ich budowa sprawia, że tam chronią miejsca, które powinny być chronione, oraz eksponują fragmenty pośladków, które mogą być eksponowane. Są więc znakomitą alternatywą. Warto jednak pamiętać, aby wybierać brazyliany XXL wykonane z naturalnych materiałów.

Brazyliany plus size - dla kogo?

Brazyliany XXL przeznaczone są właściwie dla wszystkich kobiet, które nie przepadają za noszeniem stringów, ale nie chcą również zakładać tak zwanej babcinej bielizny. Wykonane z delikatnych i przyjaznych dla skóry materiałów są kompromisem między zmysłowymi stringami a wygodnymi, klasycznymi figami. W seksowny sposób opinają kobiece pośladki sprawiając, że brazyliany duże rozmiary wpływają na komfort, samopoczucie i wzrost własnej wartości każdej kobiety.

Brazyliany XXL - jak wyglądają?

Na koniec warto zerknąć na budowę majtek typu brazyliany plus size. Ich cechą charakterystyczną są wykrojone na pośladkach brzegi, które podkreślają kobiece atuty. Najbardziej popularne są brazyliany XXL wycięte z płaskimi szwami i delikatnymi krawędziami, które doskonale sprawdzą się do noszenia pod obcisłą spódnicą. Dzięki temu pełnią taką samą funkcję jak klasyczne stringi, ale brazyliany duże rozmiary są od nich o niebo wygodniejsze.

pixel