Gratisversand ab 300,00 zł
Sicher einkaufen
Idosell security badge

Fügen Sie Produkte hinzu, indem Sie Codes hinzufügen

Fügen Sie eine CSV-Datei hinzu
Geben Sie die Codes der Produkte ein, die Sie in großen Mengen in den Warenkorb legen möchten (nach einem Komma, mit einem Leerzeichen oder von einer neuen Zeile). Durch mehrmaliges Wiederholen des Codes wird dieser Artikel so oft hinzugefügt, wie er angezeigt wird.

Spitzenschlüpfer

( Anzahl der Produkte: 3 )

Majtki koronkowe duże rozmiary XXL

Wybór idealnej bielizny wcale nie musi być prostym zadaniem. Do wyboru mamy przecież rozmaite majtki koronkowe duże rozmiary. Odpowiedni rozmiar, krój czy układ szwów sprawiają, że wiele kobiet zastanawia się, w jaki sposób wybrać swój model. Jeżeli dołożymy do tego chęć pokazania partnerowi swoich wdzięków i pobudzenie zmysłów, okazuje się, że najlepszą propozycją są majtki koronkowe XXL. W jaki sposób kupić odpowiedni model? Zapraszamy do lektury.

Majtki koronkowe XXL - znakomita alternatywa dla stringów

Zakup bielizny powinien być zakupem świadomym. Nie chodzi tu tylko o to, że majtki koronkowe duże rozmiary mają za zadanie w odpowiedni sposób chronić nasze miejsca intymne. Do funkcjonalnych zadań bielizny należy jeszcze dodać kontekst podobania się samej sobie i partnerowi. Z tego względu większość kobiet wybiera właśnie majtki koronkowe XXL zamiast tak zwanych babcinych modeli. Są one bowiem czymś pomiędzy produktami zasłaniającymi nasze pośladki oraz skąpymi stringami.

Majtki koronkowe duże rozmiary - jak wybierać?

Większość kobiet przyznaje, że majtki koronkowe XXL są ponadczasową klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody. Sama koronka potrafi rozpalić męskie zmysły i zagwarantować kobiecie, że poczuje się ona seksownie i zmysłowo. Majtki koronkowe plus size, to oprócz zmysłowości również bardzo ważna wygoda i komfort użytkowania. Biorąc pod uwagę fakt, że część lekarzy odradza chodzenie w stringach, są one w stu procentach bezpieczne. Warto jednak podczas zakupów, zwrócić uwagę na materiał, z którego są wykonane majtki koronkowe duże rozmiary. Powinny być uszyty z naturalnych materiałów, które przepuszczają powietrze.

Majtki koronkowe XXL świetnie modelują sylwetkę

Kolejną zaletą, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupów, jest fakt, że majtki koronkowe plus size znakomicie modelują kobiecą sylwetkę. Kobiety, które posiadają duże biodra mogą wybrać model posiadający wyższe boki. Dzięki temu optycznie zmniejszą wielkość boczków. Majtki koronkowe duże rozmiary mogą również pomóc w modelowaniu naszych pośladków. Ma to olbrzymie znaczenie, zwłaszcza kiedy zakładamy obcisłą spódnicę lub spodnie.

Majtki koronkowe plus size a stringi koronkowe

Na rynku oprócz klasycznych modeli bielizny koronkowej, można również znaleźć koronkowe stringi. Tutaj należy jednak zaznaczyć, że majtki koronkowe XXL sprawdzą się w przypadku każdej sylwetki. Stringi to nieco odważniejsza decyzja i nie każda kobieta chce po nie sięgnąć. Oczywiście trudno odmówić im zmysłowości, ale wygoda i komfort są czasem ważniejsze. Dodatkowo część mężczyzn woli majtki koronkowe XXL ze względu na to, że pobudzają wyobraźnie i pragnienie do tego, co zakryte. W przypadku stringów trudno znaleźć taki element.

Majtki koronkowe duże rozmiary dla zmysłowych kobiet

Podsumowując, jeżeli chcesz wyglądać kobieco i zmysłowo, ale zależy Ci na codziennym komforcie związanym z noszeniem bielizny, postaw na majtki koronkowe XXL. Dzięki nim poczujesz się zmysłowo, ale zapomnisz o tym, że coś znajduje się pod Twoją odzieżą. Ich wygoda sprawia, że majtki koronkowe plus size są znakomitą alternatywą dla stringów.

pixel